Müügis olevad lambad/saadused/tooted/teenused

ÕNNEKIVI JA RANNAKIVI TALU PÄRNUMAAL

Vanim ja mitmekesisem säilituskari OÜ Tõhela Loomaarst müüb põhikarja- ja nooruttesid ning rendib aretusjäärasid. Valikus puhtatõulised kihnu maalambad, erinevatest liinidest ja perekondadest, kõige aborigeensemate omaduste kandjad.

Lambad pärinevad nakkushaiguste vabast karjast, regulaarselt on tehtud profülaktilised parasiiditõrjed ja uuringud. Suurepärased uted ostes üksikult karja täienduseks/ uuenduseks või komplekteerime sobiva suurusega karja arvestades ostja soove ja lammaste isikupära. Kauba peale kaasa loomaarsti lambakasvatusalane nõuanne. Vajalik ettebroneerimine, soovi korral võimalus tutvuda karjaga koha peal, teostada valik ja saada asjatundlikke soovitusi.

Selle karja kõiki saadusi ja tooteid on võimalik osta Manija Saaresüdame Lambapoest.

Eriti luksuslik valik toorainet käsitööhuvilisele, koos põhjaliku teabega.

Huvilistel võtta ühendust täpsema info saamiseks tloomaarst@gmail.com; 53427359 Anneli. 

 

MARDI TALU RAPLAMAAL

Raplamaal müüa erinevas vanuses ja välimusega Kihnu maalambaid. Anna oma soovist ja eesmärgist teada ja leiame kindlasti just Sulle sobivad loomad. 

Kristi Kauponen, tel. 5270454, e-kiri: kristit@hotmail.com  

KULLAAUGU TALU PÕLVAMAAL

Pakume müügiks noori uttesid, tallesid ja jäärasid jõudluskontrollikarjadest OÜ Mahetall ja OÜ Think Kink Põlvamaal. Meie lambad on ametlikult mahedad, Maedi-visna ja brutselloosi vabad, parasiiditõrjed on teostatud regulaarselt vastavalt roojaproovi tulemustele loomaarsti poolt. Loomi on erinevat karva kasukaga ja leidub ka sarvilisi uttesid ehk saarikuid. Aretustöös paneme suurt rõhku tugevale tervisele ja headele emaomadustele ning muidugi vastavusele tõutüübilisusele. Oleme valmis lambahuvilisi nõustama ja ootame meelsasti külla loomadega tutvuma.

Telefon: +372 53743439 (Meelis)

Meie asukoht: http://www.karjatamine.ee/kontakt/